    TH_KIT_T36FT820NS_ME302YP_SGSX365TS_DWHD640EFP_HMCB36WS
    Additional Savings Available
    Availability
    Call for Availability
    For delivery or pickup
    My Store:2335 Washington Road Canonsburg PA United States 15317
    Add zip code to view locations nearest to you
    Please contact our store for more details and availability timelines.
    View Delivery & Pickup OptionsAdd ZIP Code
    Description
    Product Details
    Fuel TypeElectric
    Refrigerator Capacity (cu. ft.)20.8
    ColorStainless Steel
    Type of RefrigeratorFrench Door Refrigerator
    Ice MakerYes
    View All
    This package includes these products
    Thermador® Masterpiece® Star® 36" Stainless Steel Natural Gas Cooktop
    Model #: SGSX365TS
    Qty: 1
    Thermador® Masterpiece® 36" Stainless Steel Wall Mounted Range Hood
    Model #: HMCB36WS
    Qty: 1
    Thermador® Masterpiece® 30" Stainless Steel Double Electric Wall Oven
    Model #: ME302YP
    Thermador® Freedom® 36 in. 20.8 Cu. Ft. Stainless Steel Counter Depth French Door Refrigerator
    Model #: T36FT820NS
    Thermador® Emerald® 24" Stainless Steel Top Control Built In Dishwasher